Školní družiny

Logo naš� družiny

VÍTEJTE U NÁS

O naší školní družině:

Školní družina se nachází v pravém křídle školní budovy. Každé oddělení obývá dvě místnosti a samostatná sociální zařízení pro chlapce, dívky a personál. Ke školní družině patří také kabinet, kancelář a velké chodby, jež jsou využívány pro sportovní aktivity. Boční vchod je opatřen zvonkem a kamerou sloužící rodičům při vyzvedávání dětí. Prostory ŠD jsou zrenovovány a svou barevností a originální výzdobou připomínají dětský pokoj.
Děti využívají při své činnosti i prostory tělocvičny, školního dvora a hlavně školní zahrady, která volně navazuje na tento dvůr. Zahrada je vybavena průlezkami, houpačkami, skluzavkou, pískovištěm a chatkou. O údržbu a čistotu zahrady se stará náš pan školník. Protože děti zahradu využívají od jara až do podzimu, chceme ji i nadále zvelebovat.

Hlavní důraz je ve ŠD kladen na činnost odpočinkovou, rekreační a zájmovou.
Činnost je tématická a je ovlivněna ročním obdobím.

Prostředí školní družiny