Škola dnes > Třídy > 3 třída > Akce a soutěže

Akce a soutěže naší třídy

První zvonění | 3. 9. 2018

V pondělí 3. září jsme se všichni opět sešli v naší třídě. Už jsme třeťáci a přibyl nám další předmět - ANGLIČTINA!!!

Do 3. třídy nastoupilo 19 žáků - 12 chlapců a 7 děvčat. Zůstala nám i paní asistentka Pavlína Houserová, která pomáhá žákům při výuce.

Čtyři naši žáci dochází do třídy z rozšířenou výukou k paní učitelce Zdeňce Drápelové a vracejí se k nám na tělocvik, pracovní, výtvarnou a hudební výchovu.

V prvním školním týdnu jsme se seznámili se školním řádem, určili jsme si pravidla chování a slušné komunikace.

Povídali jsme si o prázdninách a o tom co všechno jsme zažili.

Přeji dětem hodně sil do třetí třídy a rodičům hodně trpělivosti se svými dětmi.

tř. učitelka Lenka Kissová

Na vycházce jsem nasbírali podzimní přírodniny, které jsme využili na výrobu housenek a koláže obličejů. Četli jsme příběh o Pipi Dlouhé punčoše, pak ji děti nakreslily, vybarvily a barevně orámovaly. I když máme krásné babí léto, vzali jsme si papírové gumáky a skočili do kaluží.