ÚvodHistorie Škola dnesJídelnaŠDAkceFotoDokumentyPovinné informaceVýchovné poradenstvíRadaDumyKontaktOchrana osobních údajů

Příloha č. 9 - Přehled o výsledcích vzdělávání

Přehled tříd a třídních učitelů

Třída Počet žáků Chlapců Dívek Třídní učitelka
1. 24 12 12 Mgr. Pavla Jandlová
2. 18 10 8 Mgr. Lenka Kissová
3. 21 12 9 Mgr. Drahomíra Blažková
4. 19 7 12 Mgr. Kateřina Macháňová
5. 25 13 12 Mgr. Jaroslava Jiráčková
I. stupeň 107 54 53  
6. 22 14 8 Mgr. Jana Illová
7. 22 16 6 Mgr. Oldřiška Štoudková
8. 20 7 13 Sylva Ježová, DiS.
9. 21 8 13 Anna Monhartová
II. stupeň 85 45 40  
I. odd. ŠD 25 15 10 Ivana Pařilová
II. odd. ŠD 25 12 13 Lenka Kalodová
ŠD celkem 50 27 23  
         
Škola celkem 192 99 93  

Přehled prospěchu žáků ve školním roce 2005/2006

Třída Počet žáků Prospěch - 1. pololetí Prospěch - 2. pololetí
1. p. 2. p. V P N V P N
1. 25 24 21 4 0 20 3 1
2. 18 18 16 2 0 14 3 1
3. 21 21 16 3 2 14 6 1
4. 19 19 8 11 0 6 13 0
5. 25 25 12 11 2 12 13 0
6. 21 22 4 15 2 5 17 0
7. 22 22 1 20 1 2 20 0
8. 20 20 5 13 2 5 15 0
9. 21 21 7 14 0 6 15 0
Poznámka:
V - prospěli s vyznamenáním
P - prospěli
N - neprospěli

Pochvaly udělené žákům na konci školního roku

1. třída: Milan Huppert pochvala za sběr odpadových surovin
Lukáš Pešl pochvala za sběr léčivých bylin
Zuzana Dufková pochvala za sběr léčivých bylin
Karolína Rybová pochvala za sběr léčivých bylin
Tereza Sperátová pochvala za sběr odpadových surovin
Denisa Vlčková pochvala za pomoc třídnímu učiteli a sběr léčivých bylin
2. třída: Tomáš Duda pochvala za sběr odpadových surovin
Jan Ducháček pochvala za sběr odpadových surovin
Michael Friedl pochvala za sběr odpadových surovin
Jiří Kabelka pochvala za sběr odpadových surovin
Lukáš Marek pochvala za sběr odpadových surovin
Lenka Švancarová pochvala za sběr léčivých bylin
3. třída: Miroslav Kejda pochvala za čtenářskou soutěž
Jiří Macháň pochvala za výborný prospěch
Ondřej Mrázek pochvala za práci pro třídu
Kateřina Šebelová ochvala za práci pro třídu
Kateřina Štoudková pochvala za vzorné chování
4. třída: Petr Jedlinský pochvala za aktivitu a reprezentaci školy
Lucie Adámková pochvala za aktivitu a reprezentaci školy
Tereza Kissová pochvala za výborný prospěch a aktivitu
Nikola Pavlasová pochvala za aktivitu a reprezentaci školy
5. třída: Filip Kučera pochvala za vzorné plnění funkce šatnáře
Eva Kašparová pochvala za pomoc třídnímu učiteli
Lucie Rösslerová pochvala za pomoc třídnímu učiteli
Markéta Volečková pochvala za výborný prospěch po celý první stupeň školní docházky a pěkné výsledky v matematických testech
7. třída: Zdeněk Kotoulek pochvala za vzornou reprezentaci školy
8. třída: Jiří Jiráček pochvala za výborný prospěch a vzornou reprezentaci školy
Petra Marková pochvala za vzornou reprezentaci školy a sběr léčivých rostlin
Kristýna Svěráková pochvala za výborný prospěch
9. třída: Lenka Sedliská pochvala za výborný prospěch a vzornou reprezentaci školy

Prospěchově nejlepší žáci

1. třída: Milan Huppert, Matyáš Kejda, Martin Kiss, Tomáš Kovařík, Lukáš Pešl, Lukáš Slezáček, Daniel Šána, David Štěpánek, Zuzana Dufková, Nikola Kubicová, Eliška Macháňová, Karolína Rybová, Markéta Řezníková, Tereza Sperátová, Denisa Vlčková
2. třída: Marcel Drdla, Jan Ducháček, Michal Kudýnek, Pavel Lepka, Jan Stupka, Kateřina Siváková, Dominika Škeříková
3. třída: Jiří Macháň, Kateřina Šebelová, Kateřina Štoudková
4. třída: Tereza Kissová, Petr Jedlinský, Lucie Adámková, Nikola Pavlasová, Cristiano Musto, David Duda
5. třída: Markéta Volečková, Nela Bauerová, Nikola Blahová, Lucie Rösslerová, Adéla Sántová, Eva Kašparová, Petra Zelená, Patricie Dittrichová, Filip Kučera, Martin Procházka, Jitka Kratochvílová, Michal Klemša
6. třída: Dominik Zábrž, Tomáš Kubica, Kateřina Vanclová, Jakub Friedl, Sára Rumlová
7. třída: Jana Lidmilová, Petra Lišková
8. třída: Jiří Jiráček, Kristýna Svěráková, Tereza Aligerová, Petra Marková, Tomáš Sedliský
9. třída: Lenka Sedliská, Pavel Mikolin, Dominika Tapšíková, Zuzana Ježová, Sandra Vajglová, Martina Kašparová