Začátek školního roku

04.09.2023

Prázdniny uplynuly jako voda, a nás tak čekal návrat do školních lavic. Odpočati a plni sil jsme vstoupili do devátého, tudíž posledního ročníku základní školy. První den nového školního roku se nesl ve velmi příjemném duchu. Se svými spolužáky a třídním učitelem jsme se vřele přivítali, podělili se o zážitky z prázdnin a vyjádřili své pocity z návratu do školy.

Nutno uvést, že součástí tohoto ročníku je obrovská výzva v podobě přijímacích zkoušek
a v neposlední řadě samostatná příprava na ně. Je důležité si uvědomit, že jde o naši budoucnost a je na každém, jaký přístup zvolí. Všem svým spolužákům (a skromně řečeno i sobě) bych chtěl popřát hodně štěstí a rozvážnost při volbě budoucí školy.