ÚvodHistorie Škola dnesJídelnaŠDAkceFotoDokumentyPovinné informaceVýchovné poradenstvíRadaDumyKontaktOchrana osobních údajů
Škola dnes > Třídy > 1B třída > Akce a soutěže

Akce a soutěže naší třídy

2. září začal nový školní rok i pro žáky SVĚTA VZDĚLÁNÍ.

V Quidových třídách se letos sešlo 18 žáků. 6 z nich zasedlo do školních lavic vůbec poprvé – naši prvňáčci. Někteří nemohli dospat, jiní přicházeli s očekáváním dosud neznámého. Na všechny čekala krásná třída plná zajímavých pomůcek.

Spolu s prvňáky bude ve třídě pracovat i 6 třeťáků a 6 čtvrťáků. Výuka ve smíšené třídě využívá kromě specifických výukových metod i spolupráci mezi různě starými žáky – práci v heterogenní skupině.

Děti ve škole přivítali zástupci města a vedení naší základní školy. Popřáli všem žákům šťastný vstup do nového školního roku a radostnou práci ve třídě.