ÚvodHistorie Škola dnesJídelnaŠDAkceFotoDokumentyPovinné informaceVýchovné poradenstvíRadaDumyKontaktOchrana osobních údajů
Škola dnes > Třídy > 1A třída > Akce a soutěže

Akce a soutěže naší třídy

2. září nastoupilo do 1. třídy 21 prvňáčků. Slavnostního zahájení se ujala paní ředitelka Bohuslava Zelená. Nové školáčky rovněž přivítal pan starosta Karel Adámek společně s panem Jaromírem Staňkem.

Děti i rodiče se seznámili s třídní učitelkou Lenkou Kissovou, asistentkou pedagoga Martinou Kubíkovou a vychovatelkou školní družiny Lenkou Nečasovou. Celý první týden probíhala výuka do 9:40 hod a poté jsme si hráli v družině. Naučili jsme se ranní pozdrav, pustili se do Živé abecedy, trénovali prstíky na psaní a počítání. Po práci nám vyhládlo, a tak jsme ocenili práci šikovných kuchařek v naší jídelně. Kdo neodešel po obědě s rodiči domů, pokračoval v pestrém programu školní družiny.

Přejeme všem školáčkům třídu plnou pohody a rodičům trpělivost, nadhled a pevné nervy.