Rozsvícení vánočního stromu

Naše škola se opět zúčastnila tradiční akce, která se koná vždy na první adventní neděli a zahajuje tak předvánoční čas, letos 1. prosince. Tentokrát jsme přispěli do programu jiným způsobem než roky předešlé, nesešli se zpívat všichni žáci, ale školu zastoupila skupina čtrnácti vybraných žáků a žákyň. Ti si na své vystoupení vybrali a natrénovali pásmo několika vánočních básní a písní, které individuálně zarecitovali a společně zazpívali. Kromě tohoto vystoupení jsme se na slavnostním podvečeru podíleli také prodejem ve dvou stáncích. V prvním se prodávaly různé výrobky žáků a výborné buchty a linecké, napečené v naší školní jídelně. Ve druhém připravovali deváťáci oblíbené párky v rohlíku, které se brzy úspěšně vyprodaly. Akce se vydařila a rozsvícený strom navodil tu správnou předvánoční atmosféru.