ÚvodHistorie Škola dnesJídelnaŠDAkceFotoDokumentyPovinné informaceVýchovné poradenstvíRadaDumyKontaktOchrana osobních údajů
Ekocentrum Paleta | 05.11.2012Ve dnech 5. a 12. 11. absolvovali žáci druhého stupně výukové programy Ekocentra Paleta. Programy zaměřené na ekologii, na poznávání přírodních zákonitostí, vztahu člověka k okolí nebo globálních problémů využívají prvky dramatické, výtvarné a interpersonální výchovy a žáci se jich aktivně účastní.

fotogalerie zde...Dne 23. 11. představili členové Komorní filharmonie Pardubice žákům druhého stupně nejznámější filmové melodie a seznámili je s kompozičními technikami a nejslavnějšími autory filmové hudby.


fotogalerie zde..V pondělí 26. 11. se ve svitavské sportovní hale Na Střelnici uskutečnilo obvodní kolo žáků 8. a 9. tříd ve florbalu. Mužstvu ve složení Pavel Báča, Tomáš Duda, Jan Ducháček, Milan Huppert, Lukáš Chlup, Matyáš Kejda, Martin Kiss, Tomáš Kovařík, Michal Kudýnek, Pavel Lepka a Lukáš Pešl se nepodařilo postoupit ze skupiny a skončilo na 6. místě.V úterý 27. 11. měli žáci možnost namalovat vlastní námět na ozdobný magnet. Malovalo se profi akrylovými barvami na dřevěnou destičku a na výběr byla široká paleta motivů.


fotogalerie zde...

Výtvarná dílna | 27.11.2012Dne 27. 11. 2012 školní družina ve spolupráci s Mateřským centrem Kocourek uspořádala výtvarnou dílnu. Zájemci si mohli vyrobit netradiční věneček z odličovacích tampónů
.    

fotogalerie zde...