Zápis do 1.třídy | 1. 2. 2008
U zápisu do velké školy se 5. února 2008 představilo 24 budoucích školáčků. I když ne všichni zasednou v září 2008 do žákovských lavic, už nyní se na ně těší ostřílení spolužáci i celý pedagogický sbor.
MUDr. Radmila Čadílková 6. února 2008 seznámila přiměřeným způsobem žáky 8. a 9. třídy s rozličnými nástrahami předčasného sexuálního života.
Rock and roll | 1. 2. 2008
Znělka skupiny The Pink Panthers přenesla 29. února 2008 žáky základní školy do světa rock and rollu. Průlet zahájil rok 1955 prvním rock and rollovým hitem ROCK AROUND THE CLOCK z filmu Džungle před tabulí. Nejznámější jméno Elvis Presley se vznášelo nad ukázkami z jeho tří hlavních interpretačních směrů. Následující hudba nesmrtelných Beatles pak už nedokázala udržet posluchače v klidu a rock and roll se v plné šíři projevil jako hudba neodmyslitelně spjatá s rytmickým pohybem. Při závěrečném bloku písní se publikum uvolnilo natolik, že ani po několika přídavcích nechtělo propustit kapelu z pódia.