Varhanní koncert | 1. 12. 2006
Pořadu o píšťalových varhanách se 5. prosince 2006 ujal varhaník pan Martin Kabát. Žáci 1. a 2. stupně vstřebávali zajímavosti z historie vzácného koncertního nástroje a poté se zaposlouchali do libozvučných tónů umocňujících adventní čas.
Zimní besídka | 1. 12. 2006
Liščí mazurka v podání žáků 1. třídy 11. prosince 2006 zahájila tradiční Zimní besídku. V následující části programu si návštěvníci vyslechli pásmo básní a písní v podání členů pěveckých sborů Březováček a Melodie. Poklidnou Uspávanku pro medvídka žáků 2. třídy vystřídala rytmická scénka třeťáků Draka bolí zub. Žáci 5. třídy vsadili na nejhranější sváteční pohádku Mrazík. Její taneční i hudební ztvárnění zvedalo diváky ze sedadel. Divadelní provedení povídky Jak Ježíš přišel na svět a závěrečné pásmo nejznámějších koled dotvořilo skvělou předvánoční náladu.
Pečení perníčků | 1. 12. 2006
Nelehkého úkolu se 12. a 13. prosince 2006 zhostili žáci výtvarných kroužků. Kulinářským uměním se pochlubili nejen spolužákům, ale především svým nejbližším.
Filmové představení | 1. 12. 2006
Hlavní "postavou" filmu Auta, který navštívili žáci 1. stupně 15. prosince 2006, se stal červený sportovní vůz jménem McQueen. Pro získání hlavní ceny Zlatý píst byl ochoten udělat cokoliv. Díky nešťastné náhodě si však "sáhl" až na dno svých možností a vzápětí pochopil, že existují daleko důležitější hodnoty, než je vítězství za každou cenu.