Začátek školního roku 2023/2024 ve 2. třídě

04.09.2023

V pondělí 4. září začal i nám DRUHÁČKŮM nový školní rok. Už si zase budeme muset zvykat na pravidelný režim, brzké vstávání, psaní domácích úkolů a tak dále. Většina z nás se však do školy moc těšila, především na kamarády, ale také na mnoho nových poznatků, které na nás ve 2. třídě čekají. Skřítek Matýsek nás bude provázet matematikou, stonožka Agátka bude přihlížet, jak se zdokonalujeme ve čtení a s papouškem Oskárkem budeme pozorovat přírodu.

Na vše bude dohlížet naše paní učitelka a společně vše určitě zvládneme na jedničku.

žáci 2. třídy